Novosti

13.RIFIJADA – BELI MANASTIR, 07.09.2013.

13. RIFIJADA – športsko-rekreativni  susreti Udruga RFD Slavonije i Baranje održani su 07.09.2013. godine u Nastavno sportskoj dvorani i sportskim terenima u Belom Manastiru.
Na susretima je sudjelovalo  oko 300 sudionika iz deset Udruga i HZRIF koji su se natjecali u slijedećim disciplinama: mali nogomet, odbojka, košarka, boćanje, stolni tenis, pikado, streljaštvo, šah, bela, atletika, potezanje užeta i stari sportovi.

Nakon pozdravnih riječi predsjednice Marije Kerovec i zamjenika predsjednika HZRIF prof.dr.sc.Danimira Gulina, igre je otvorio gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš poželjevši ugodan boravak i ostvarenje dobrih rezultata.

Predstavnici naše Udruge osvojili su

  1. I mjesto u šahu – muški (Zdravko Marunica)
  2. I mjesto u pikadu – mješovito (Marin Babić, Zdenka Bibić, Nevenka Žalac)
  3. I mjesto u starim sportovima – mješovito (Lidija Rajhl, Sabina Obranić, Vedrana Dokuš, Melita Dokuš, Kata Markulak, Draško Grebenar, Mirko Pačarek)
  4. II mjesto u boćanju – mješovito (Lidija Pralija, Ivanka Mak, Domagoj Karačić)
  5. II mjesto u stolnom tenisu – muški (Marin Babić)
  6. II mjesto u atletici-skok u dalj s mjesta – muški (Draško Grebenar)
  7. II mjesto u streljaštvu – žene (Pavica Mišić)
  8. III mjesto u atletici-skok u dalj s mjesta – žene (Vedrana Dokuš)
  9. III mjesto u atletici-skok u dalj iz zaleta – žene (Vedrana Dokuš)
  10. III mjesto u streljaštvu – žene (Nevenka Žalac)

Po  ukupnom broju osvojenih priznanja prva je Udruga RFD Đakovo, druga Udruga RFD “Baranja” Beli Manastir, a treće mjesto dijele naša Udruga i Udruga RFD Požega. Susreti su nastavljeni podjelom priznanja i zahvalnica udrugama, te predajom  zastave RIFIJADE  slijedećim domaćinima Udruzi RFD” Valpovštine” Valpovo. Zajedničko druženje je završeno večerom, pjesmom i plesom.

ZAHVALJUJEMO SPONZORIMA I DONATORIMA:

zaba Meggle-Logo efos

zito-logo  hep-elektroslavonija zrcalo

GRAVIA D.O.O., A.Č.REVIZIJA D.O.O., ČALIĆ D.O.O.

Pogledajte fotografije sa 13. Rifijade

Odgovori